• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Gold Standard Whey 2270g

  • Producent: Optimum Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: In stock
  • Zawartość: 2,27kg

Legendarne białko od Optimum Nutrition

Cena 189 zł

ON 100% Gold Standard Whey

100% WHEY GOLD STANDARD marki OPTIUM NUTRITION zaliczany jest do grona odżywek białkowych najwyższej jakości, które oparte są wyłącznie na koncentracie i izolacie białek serwatkowych. Z tej też przyczyny produkt ten jest gwarantem dostarczenia do organizmu białek i peptydów o najwyższej wartości biologicznej, a także o najszybszym czasie wchłaniania przez układ pokarmowy.
W skład 100% Whey Gold Standard wchodzi opatentowany kompleks enzymatyczny: aminogen, który zapewnia pełne i błyskawiczne trawienie każdej ilości produktu. Nie można zapomnieć również o tym, że 100% Whey Gold Standard zawiera enzym laktazę, który ułatwia trawienie laktozy (dwucukier zawarty w mleku). Dzięki temu będziesz w stanie całkowicie strawić rozpuszczoną w mleku porcję odżywki, również jeśli posiadasz nietolerancję laktozy.

Białko Gold Standard Whey

Każda dawka zapewnia 24g najwartościowszego białka serwatkowego, które jest czteroskładnikową specjalistyczną mieszanką frakcji serwatki wyprodukowanej pod szyldem OPTIMUM NUTRITION. Co czyni 100% WHEY GOLD STANDARD jedyną w swoim rodzaju odżywką? Jest to jedyny taki produkt, uzyskiwany w zakresie niskich temperatur zawierający koncentrat białka serwatki (WPC), izolat jonowej wymiany białka serwatkowego (IE), Cross Flow mikrofiltrowany izolat białka serwatkowego CFM) oraz zhydrolizowane produkty białka w ustroju.

100% Whey Gold Standard

Zawiera również w jednej porcji aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 5g oraz Glutamine 4g. Odżywka jest przyjazna dla szerokiego spektrum sportowców ze względu na laktazę i inne enzymy trawienne.


Produkt występuje w różnych wersjach smakowych (waga i wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić).

Dawkowanie Whey Gold Standard:

Wymieszaj 1 miarkę produktu z 180-240ml wody lub ulubionego napoju.

Podobne produkty

Warrior Iso Whey Warrior Labs

Wiele form białka serwatki, aminokwasów, enzymów trawiennych

179 zł

Gold Standard Whey 2270g Optimum Nutrition

Legendarne białko od Optimum Nutrition

189 zł

Light Whey Probiotics 6PAK NUTRITION

Odzywka na bazie dwóch koncentratów białek WPC

120 zł

Nitro XT Genius Nutrition

Złożony produkt zawierający najbardziej innowacyjne izolaty serwatkowe

249 zł