Hi-Tech Synadrene

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 45 kapsułek

Hamuje łaknienie, o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii

Cena 189,00 zł

Charakterystyka produktu: kopia kultowego, lecz nie produkowanego już spalacza firmy Metabolic Nutrition – Synedrex – jes to kopia pierwszej wersji synedrex’a z 1.3 Dim. bez wątpliwości jest najskuteczniejszym środkiem hamującym łaknienie o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii na długie godziny. Syneburn to także pierwszy na świecie spalacz który oferuje 4 stopniową przemianę materii . Synadrene działa poprzez zajęcie się 4 obszarów , które mogą spowolnić tempo przemiany materii. To rewolucyjne odkrycie zmiania powolny metabolizm na zdrowy szybki metabolizm dawnych lat.

Synadrene działa na podobnej zasadzie jak kultowa Sibutramina – Meridia (lecz nie powoduje takich skutków ubocznych). Hamuje wychwyt zwrotny monoamin, przez co przyczynia się do nasilenia poposiłkowego uczucia sytości (pobudzenie ośrodka sytości i zahamowanie ośrodka głodu w podwzgórzu). Powoduje również wzrost termogenezy co łącznie z uczuciem sytości poposiłkowej prowadzi do redukcji masy ciała przez zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, szczególnie trzewnej.

Dawkowanie:
Pierwsza kapsułka po przebudzeniu, druga przed pierwszym posiłkiem, trzecia przed treningiem lub inaczej: pierwsza kapsułka po przebudzeniu oraz dwie przed treningiem.

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Podobne produkty

T5 spalacz
T5 spalacz Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109,00 zł 87,20 zł

CHIMAERA
CHIMAERA Underground Pharma

Kofeina, Johimbina i Sibutramina w jednym

189,00 zł 151,20 zł

Adipokill
Adipokill Warrior Labs

Energia, spalanie tłuszczu i utrata wagi to zalety Adipokill

169,00 zł 135,20 zł

CLA GREEN TEA 90'S
CLA GREEN TEA 90'S USN

Doskonale wspiera walkę z cellulitem

69,00 zł 55,20 zł