iAmino

 • Producent: Genius Nutrition
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: W magazynie
 • Zawartość: 200g

Aminokwasy, które budują włókna mięśniowe w szybkim tempie

Cena 99,00 zł

Genius Nutrition iAmino to nowa formuła aminokwasów, które budują włókna mięśniowe w niezwykle szybkim tempie. Jest to zasługa najnowszej generacji aminokwasów w postaci di-tripeptydu. Ich skuteczny przepływ zapewni zdumiewające efekty w postaci zwiększenia masy mięśniowej, siły i wydajności. Aby doprowadzić do powstania aminokwasów, wysokiej jakości izolowane białko serwatkowe przechodzi przez procesy technologiczne, które dzielą je na mniejsze łańcuchy aminokwasów, zwane peptydami.

iAmino zawiera głównie di- i tri-peptydy. Są one wchłaniane w jelicie znacznie szybciej, niż wolne aminokwasy lub całe białka. iAmino jest przyswajany przez PEPT-1, dlatego nie tworzy konkurencji pomiędzy aminokwasami. Zapewnia przewagę w szybkości wchłaniania i znacznie większym przepływie aminokwasów. Z tego powodu zaleca się spożywanie tego produktu natychmiast po treningu, ponieważ stymuluje on szybszy wzrost poziomu aminokwasów we krwi. To z kolei skutecznie wspomaga rozwój mięśni i hamuje ich katabolizm.

iAmino można podawać o każdej porze dnia, aby wzmocnić mięśnie składnikami odżywczymi. Zwiększają one syntezę białek, pomagają zapobiec katabolizmowi i poprawiają regenerację. iAmino znacznie usprawnia regenerację po treningu i zmniejsza ból mięśni. Dzięki temu możesz być pewien, że dasz z siebie wszystko nie odczuwając nieprzyjemnych efektów ubocznych.

Główne zalety iAmino to:

 • pełne źródło aminokwasów w postaci di-tripeptydu
 • zawiera niższe łańcuchy aminokwasów
 • łagodzi ból mięśni
 • wpływ na wzrost masy mięśniowej
 • przyspieszona regeneracja
 • błyskawiczne przyswajanie przez organizm

 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

 

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 1-2x dziennie - porcja rano do posiłku i porcja po południu (do posiłku lub 30min przed wysiłkiem fizycznym).

Podobne produkty

BCAA Amino 2:1:1
BCAA Amino 2:1:1 Warrior Labs

Złożony produkt, starannie skomponowany ze sprawdzonych substancji

80,00 zł

BCAA + Citrulline 600g
BCAA + Citrulline 600g FitMax

Aminokwasy, które zostały wzbogacone o jabłczan cytruliny

72,99 zł

BCAA PRO 4200
BCAA PRO 4200 FitMax

Porcja 4200 mg rozgałęzionych aminokwasów, które pełnią wielorakie funkcje

59,00 zł

Beef Amino 5000
Beef Amino 5000 FitMax

Suplement zawierający hydrolizat białka wołowego, dostarczający łatwostrawne peptydy

79,00 zł