• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

iBCAA

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 450g

Wspiera wzrost mięśni, poprawia wydajność i regenerację po treningu

Cena 119,00 zł

Genius Nutrition iBCAA to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione, uzyskane ze spiruliny za pomocą technologii NanuPure. iBCAA wspiera bardziej niż kiedykolwiek wzrost mięśni, poprawia wydajność i regenerację po treningu.

iBCAA zawiera niezbędne aminokwasy, które stanowią 35% wszystkich aminokwasów znajdujących się w tkance mięśniowej. Są one potrzebne do utrzymania równowagi azotowej w organizmie w okresach, gdy ciało poddawane jest diecie, wyczerpującym treningom oraz wysokiemu stresowi. Udowodniono, że aminokwasy stymulują intensywność procesów anabolicznych, zwiększają stabilność równowagi azotowej i poprawiają przyrost masy mięśniowej.

Suplement diety Genius Nutrition iBCAA odgrywa niezwykle ważną rolę. Składniki, które dostarcza nie mogą być wyprodukowane samoistnie przez ludzki organizm, dlatego muszą one być dostarczone przez zewnętrzne źródło, takie jak dieta lub właśnie suplementy. Dodatkowo łagodzi bóle mięśni i poprawia regenerację potreningową.

iBCAA uzyskuje się poprzez naturalną fermentację alg morskich (spiruliny), a wszystko to w celu zapewnienia najlepszej jakości, czystości i wyników. Nie wszystkie suplementy BCAA są jednak otrzymywane w ten sam sposób. Nie mamy tutaj jednak na myśli L-leucyny lub dodatkowych składników zawartych w całości produktu. Istnieje bowiem kilka sposobów na pozyskanie aminokwasów, a najczęstszą metodą jest ekstrakcja kwasu chemicznego z surowca pochodzenia zwierzęcego, w tym piór i włosów. Jest to najczęściej stosowany sposób wytwarzania aminokwasów, będący najtańszym źródłem, przy niskim koszcie i łatwym procesie produkcyjnym. Rezultatem może być produkt zanieczyszczony alergenami i mikrotoksynami. Z drugiej strony, mniejszą i najdroższą metodą wytwarzania aminokwasów jest naturalna fermentacja. W tym procesie nie stosuje się stężonych chemikaliów, a rezultatem jest lepsza jakość i większa wydajność. Z tego powodu Genius Nutrition iBCAA można śmiało potraktować jako produkt najwyższej klasy - właśnie dzięki stuprocentowo naturalnej i pełnowartościowej fermentacji morskich alg.

Jakie są zalety stosowania iBCAA?

Suplement poprawia wydajność, działa antykatabolicznie, zapobiega bólom mięśni, zwiększa wytrzymałość organizmu. Ponadto charakteryzuje się walorami smakowymi oraz naturalnym aromatem.

W zależności od tego jaki trening wykonujesz, stosuj odżywkę odpowiednio do rodzaju ćwiczeń. Jeśli trenujesz siłowo, zażyj porcję BCAA natychmiast po zakończonym wysiłku fizycznym. Jeżeli przyjmujesz równolegle odżywkę białkową - spożyj ją 20 minut po aminokwasach; dzięki temu pozwolisz im na swobodne przedostanie się do krwiobiegu. Przy treningu wytrzymałościowym oraz niskiej podaży węglowodanów w diecie zastosuje porcję BCAA przed treningiem oraz po nim. Zahamujesz w ten sposób rozpad białek mięśniowych.

 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 miarka (5.3g) 1-2 razy dziennie. Porcję wymieszać w 150-200ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Podobne produkty

BCAA Amino 2:1:1
BCAA Amino 2:1:1 Warrior Labs

Złożony produkt, starannie skomponowany ze sprawdzonych substancji

80,00 zł

USN BCAA POWER PUNCH RTD 500ML
USN BCAA POWER PUNCH RTD 500ML USN

Przyśpiesza regenerację mięśni po intensywnym treningu

6,90 zł

Amino 2000 300 tab
Amino 2000 300 tab FitMax

AMINO 2000 to aminokwasy w tabletkach, stanowiące suplement diety

79,90 zł

BCAA Stack II +EAA 120 tab
BCAA Stack II +EAA 120 tab FitMax

BCAA Stack II +EAA to porcja 4500 mg aminokwasów egzogennych

49,00 zł