• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

iCreatine

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny

Cena 59,00 zł

iCreatine jest produktem charakteryzującym się wysoką jakością. To unikalna formuła dwóch składników - monohydratu kreatyny oraz chelatu magnezowego kreatyny. Pierwszy z nich jest już dobrze znaną i szeroko zbadaną substancją, z kolei drugi to dość nowa odmiana. Połączenie ich obu daje niesamowite efekty w postaci usprawnionej syntezy białek, szybszej regeneracji organizmu, właściwego odżywienia komórek mięśniowych oraz wzrostu siły. Został wielokrotnie przetestowany pod kątem czystości składu i siły działania. Wytwarzany jest dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych.

Suplement związany jest z magnezem, a nie z cząsteczką wody jak monohydrat kreatyny. Z tego powodu posiada silne właściwości alkaliczne. Ponadto redukuje środowisko kwasu kreatynowego i utrzymuje jego pełną aktywność zarówno w gotowych do użycia roztworach, jak i w przewodzie pokarmowym. Jednak dbałość o zachowanie właściwości kreatyny to tylko połowa sukcesu. Druga połowa to zdolność do wykorzystania potencjału anabolicznego przy maksymalnych możliwościach.

iCreatine zwiększa siłę mięśni i masę mięśniową dzięki anabolicznemu związkowi zwanemu ATP-adenozynotrifosforanem. Uzupełniony o kreatynę prowadzi do zwiększenia poziomu ATP w komórkach mięśniowych. Energia wykorzystywana w celu skurczu mięśni i generowania bodźców jest wytwarzana poprzez hydrolizę ATP. ATP stymuluje również enzymy anaboliczne, zwane kinazami, które powodują, że nasze geny wytwarzają białka mięśniowe. Bierze również udział w każdym etapie syntezy cząsteczek białka.

Genius iCreatine prowadzi do szybkiego wzrostu masy mięśniowej i zwiększenia siły. Większe ilości ATP powodują, że skurcze włókien mięśniowych są bardziej wydajne, co z kolei generuje bodźce siły. Ale to nie wszystko; kolejną zaletą jest znacznie niższa konwersja kreatyniny, dodatkowo zmniejsza poczucie zmęczenia, powoduje niższą konwersję kreatyny do kreatyniny, zwiększa siłę i pobudza wzrost mięśni.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 5 kapsułek dziennie - 2 kapsułki rano na pusty żołądek, 3 kapsułki po treningu lub po południu, między posiłkami.

Podobne produkty

TCM Creatine 400 kaps
TCM Creatine 400 kaps 7Nutrition

Suplement diety w kapsułkach zawierający jabłczan kreatyny.

79,00 zł

Mutant Creakong 300g
Mutant Creakong 300g PVL

Matrix kreatynowy zawierający 3 najpopularniejsze odmiany

35,00 zł

CREA PAK - 330G
CREA PAK - 330G 6PAK NUTRITION

Idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy

49,00 zł

Creatine Creapure 250 kaps
Creatine Creapure 250 kaps FitMax

Bogata w jeden z najczystszych na świecie monohydratów kreatyny

29,00 zł