iCreatine

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny

Cena 59,00 zł

iCreatine jest produktem charakteryzującym się wysoką jakością. To unikalna formuła dwóch składników - monohydratu kreatyny oraz chelatu magnezowego kreatyny. Pierwszy z nich jest już dobrze znaną i szeroko zbadaną substancją, z kolei drugi to dość nowa odmiana. Połączenie ich obu daje niesamowite efekty w postaci usprawnionej syntezy białek, szybszej regeneracji organizmu, właściwego odżywienia komórek mięśniowych oraz wzrostu siły. Został wielokrotnie przetestowany pod kątem czystości składu i siły działania. Wytwarzany jest dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych.

Suplement związany jest z magnezem, a nie z cząsteczką wody jak monohydrat kreatyny. Z tego powodu posiada silne właściwości alkaliczne. Ponadto redukuje środowisko kwasu kreatynowego i utrzymuje jego pełną aktywność zarówno w gotowych do użycia roztworach, jak i w przewodzie pokarmowym. Jednak dbałość o zachowanie właściwości kreatyny to tylko połowa sukcesu. Druga połowa to zdolność do wykorzystania potencjału anabolicznego przy maksymalnych możliwościach.

iCreatine zwiększa siłę mięśni i masę mięśniową dzięki anabolicznemu związkowi zwanemu ATP-adenozynotrifosforanem. Uzupełniony o kreatynę prowadzi do zwiększenia poziomu ATP w komórkach mięśniowych. Energia wykorzystywana w celu skurczu mięśni i generowania bodźców jest wytwarzana poprzez hydrolizę ATP. ATP stymuluje również enzymy anaboliczne, zwane kinazami, które powodują, że nasze geny wytwarzają białka mięśniowe. Bierze również udział w każdym etapie syntezy cząsteczek białka.

Genius iCreatine prowadzi do szybkiego wzrostu masy mięśniowej i zwiększenia siły. Większe ilości ATP powodują, że skurcze włókien mięśniowych są bardziej wydajne, co z kolei generuje bodźce siły. Ale to nie wszystko; kolejną zaletą jest znacznie niższa konwersja kreatyniny, dodatkowo zmniejsza poczucie zmęczenia, powoduje niższą konwersję kreatyny do kreatyniny, zwiększa siłę i pobudza wzrost mięśni.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 5 kapsułek dziennie - 2 kapsułki rano na pusty żołądek, 3 kapsułki po treningu lub po południu, między posiłkami.

Podobne produkty

Creatine Monohydrate
Creatine Monohydrate Genius Nutrition

Wysokiej jakości monohydrat kreatyny od Genius Nutrition

64,00 zł

iCreatine
iCreatine Genius Nutrition

Monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny

59,00 zł

CRM3 PAK
CRM3 PAK 6PAK NUTRITION

Znakomity środek, którego skład opiera się jabłczanie trikreatyny

35,00 zł

CREA PAK - 330G
CREA PAK - 330G 6PAK NUTRITION

Idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy

49,00 zł