• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

iVitamins

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Kompleksowa mieszanka niezbędnych witamin, minerałów i ziół

Cena 49,00 zł

Genius Nutrition iVitamins to produkt, który oferuje optymalne składniki najwyższej jakości i precyzyjne codzienne dawki multiwitamin. Zaprojektowany został z myślą o uzupełnieniu potrzeb żywieniowych osoby prowadzącej zdrowy i aktywny styl życia. Suplement zawiera kompleksową mieszankę niezbędnych witamin, minerałów i ziół. Ma ona za zadanie wspierać kluczowe funkcje zdrowotne, takie jak prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, nawodnienie, trawienie, wsparcie immunologiczne oraz regeneracja mięśni.

W bogaty skłąd iVitamins wchodzą między innymi: witamina A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D, E, H, wapń, chrom, jodyna, miedź, żelazo, magnez, mangan, potas, selen, cynk, kwas alfa-lipinowy, , koenzym Q10, zielona herbata, spirulina, ekstrakt z nasion winogron oraz ekstrakt z soku malinowego.

Witaminy i minerały zawarte w Genius iVitamins odgrywają kluczową rolę w tysiącach procesów biologicznych w ludzkim organizmie. Brak nawet jednego z nich może zakłócić jego prawidłowe funkcjonowanie. Suplement jest odpowiedni dla wszystkich, w tym również dla zawodowych sportowców i osób prowadzących aktywny styl życia. Jego zbawiennie skutki odczują również ci, którzy cierpią na niedobór ważnych składników odżywczych i mikroelementów. iVitamins to najlepsze w swojej kategorii rozwiązanie, które spełni Twoje codzienne potrzeby!

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Melatonina (Melatonin) 3mg 120 kaps.
Melatonina (Melatonin) 3mg 120 kaps. Swanson

 Poprawia jakość snu, wzmacnia układ odpornościowy, wspiera walkę z wolnymi rodnikami

15,00 zł

EFFECTIVE LINE VITAMIN B COMPLEX - 90 TABL
EFFECTIVE LINE VITAMIN B COMPLEX - 90 TABL 6PAK NUTRITION

Kompozycja witamin z grupy B z dodatkiem witaminy C i E

15,00 zł

Zinc Sport
Zinc Sport Genius Nutrition

Bierze udział w tysiącach funkcji organizmu

39,00 zł

VERISOL COLAGEN – 500 Ml
VERISOL COLAGEN – 500 Ml FitMax

Specjalistyczna, płynna formuła, opatentowanego kolagenu VERISOL®

55,40 zł