• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

iVitamins

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Kompleksowa mieszanka niezbędnych witamin, minerałów i ziół

Cena 49 zł

Genius Nutrition iVitamins to produkt, który oferuje optymalne składniki najwyższej jakości i precyzyjne codzienne dawki multiwitamin. Zaprojektowany został z myślą o uzupełnieniu potrzeb żywieniowych osoby prowadzącej zdrowy i aktywny styl życia. Suplement zawiera kompleksową mieszankę niezbędnych witamin, minerałów i ziół. Ma ona za zadanie wspierać kluczowe funkcje zdrowotne, takie jak prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, nawodnienie, trawienie, wsparcie immunologiczne oraz regeneracja mięśni.

W bogaty skłąd iVitamins wchodzą między innymi: witamina A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D, E, H, wapń, chrom, jodyna, miedź, żelazo, magnez, mangan, potas, selen, cynk, kwas alfa-lipinowy, , koenzym Q10, zielona herbata, spirulina, ekstrakt z nasion winogron oraz ekstrakt z soku malinowego.

Witaminy i minerały zawarte w Genius iVitamins odgrywają kluczową rolę w tysiącach procesów biologicznych w ludzkim organizmie. Brak nawet jednego z nich może zakłócić jego prawidłowe funkcjonowanie. Suplement jest odpowiedni dla wszystkich, w tym również dla zawodowych sportowców i osób prowadzących aktywny styl życia. Jego zbawiennie skutki odczują również ci, którzy cierpią na niedobór ważnych składników odżywczych i mikroelementów. iVitamins to najlepsze w swojej kategorii rozwiązanie, które spełni Twoje codzienne potrzeby!

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Witamina A - 10000IU Swanson

Witamina A wygładza i ujędrnia skórę

29 zł

MAGNESIUM CITRATE + B6 - 120 KAPS 7Nutrition

Dobrze przyswajalny magnez w formie tabletek oraz dodatkiem witaminy B6

29 zł

Joint Fix UNS

Szybsza regeneracja tkanki łącznej

59 zł

CURCUMA LONGA Fitomax

Suplement diety w kapsułkach, zawierający ekstrakt z kurkumy.

50 zł