iVitamins

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Kompleksowa mieszanka niezbędnych witamin, minerałów i ziół

Cena 49,00 zł

Genius Nutrition iVitamins to produkt, który oferuje optymalne składniki najwyższej jakości i precyzyjne codzienne dawki multiwitamin. Zaprojektowany został z myślą o uzupełnieniu potrzeb żywieniowych osoby prowadzącej zdrowy i aktywny styl życia. Suplement zawiera kompleksową mieszankę niezbędnych witamin, minerałów i ziół. Ma ona za zadanie wspierać kluczowe funkcje zdrowotne, takie jak prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, nawodnienie, trawienie, wsparcie immunologiczne oraz regeneracja mięśni.

W bogaty skłąd iVitamins wchodzą między innymi: witamina A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D, E, H, wapń, chrom, jodyna, miedź, żelazo, magnez, mangan, potas, selen, cynk, kwas alfa-lipinowy, , koenzym Q10, zielona herbata, spirulina, ekstrakt z nasion winogron oraz ekstrakt z soku malinowego.

Witaminy i minerały zawarte w Genius iVitamins odgrywają kluczową rolę w tysiącach procesów biologicznych w ludzkim organizmie. Brak nawet jednego z nich może zakłócić jego prawidłowe funkcjonowanie. Suplement jest odpowiedni dla wszystkich, w tym również dla zawodowych sportowców i osób prowadzących aktywny styl życia. Jego zbawiennie skutki odczują również ci, którzy cierpią na niedobór ważnych składników odżywczych i mikroelementów. iVitamins to najlepsze w swojej kategorii rozwiązanie, które spełni Twoje codzienne potrzeby!

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Ashwagandha 450mg 100 kaps
Ashwagandha 450mg 100 kaps Swanson

Wspomaga organizm podczas rozwoju tkanki mięśniowej

19,00 zł

JOINT PAK 90 kaps
JOINT PAK 90 kaps 6PAK NUTRITION

Przyspiesza regenerację powysiłkową oraz okres rekonwalescencji

39,00 zł

GREEN COFFEE
GREEN COFFEE Fitomax

Produkt, który zawiera ekstrakt z zielonej kawy

50,00 zł

TRIBULUS TERRESTRIS
TRIBULUS TERRESTRIS Fitomax

Idealny dla osób dążących do uzyskania pięknie wyrzeźbionej sylwetki

50,00 zł