Lipo GN

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Silny wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy

Cena pierwotna 89,00 zł
Cena 71,20 zł
Oszczędzasz: 17,80 zł

Genius Lipo-GN to silny, wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy, który wykorzystuje technologię dostarczania składników odżywczych do organizmu. Skuteczność suplementu gwarantuje ulepszony system NanoPure, który zapewni najlepsze wyniki podczas treningów oraz sprawną termogenezę. Lipo-GN przyspiesza metabolizm i zwiększa zdolność organizmu do spalania komórek tłuszczowych. Produkt pomoże Twojemu ciału pobudzić komórki receptorów tłuszczowych, co dodatkowo wzmocni proces spalania tłuszczu.

Lipo-GN zawiera najbardziej zaawansowane formy L-karnityny: glicyn propionyl-L-karnitynę (GPLC) oraz N-acetyl-L-karnitynę (ALCR). Karnityna pozwala generować i zużywać całą energię w organizmie na poziomie komórkowym. Dzięki temu poprawie ulega nie tylko wydajność fizyczna, ale także psychiczna. Wykazano również, że zmniejszone zostało zmęczenie i apetyt. Suplement wpływa również na pamięć i ogólny nastrój oraz dobre samopoczucie. Ponadto ALCR uwalnia mózg z metali ciężkich, z kolei GPLC zapewnia działanie antyoksydacyjne.

Aby zmaksymalizować działanie i efekty, które płyną ze stosowania Genius Lipo-GN każdą dawkę suplementu należy przyjmować około 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. To pozwoli na utrzymanie koncentracji na odpowiednim poziomie. Pamiętaj, aby codziennie pić przynajmniej około 2-3 litrów wody. Dlaczego? Ponieważ woda przyspiesza metabolizm, wypełnia żołądek, sprzyja utracie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odwodnieniu.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

T5 spalacz
T5 spalacz Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109,00 zł 87,20 zł

CHIMAERA
CHIMAERA Underground Pharma

Kofeina, Johimbina i Sibutramina w jednym

189,00 zł 151,20 zł

iBurn
iBurn Genius Nutrition

Niezwykle wydajny termogeniczny spalacz tłuszczu

79,00 zł 63,20 zł

Hi-Tech Synadrene
Hi-Tech Synadrene Pozostałe

Hamuje łaknienie, o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii

189,00 zł