Lipo GN

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Silny wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy

Cena 89,00 zł

Genius Lipo-GN to silny, wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy, który wykorzystuje technologię dostarczania składników odżywczych do organizmu. Skuteczność suplementu gwarantuje ulepszony system NanoPure, który zapewni najlepsze wyniki podczas treningów oraz sprawną termogenezę. Lipo-GN przyspiesza metabolizm i zwiększa zdolność organizmu do spalania komórek tłuszczowych. Produkt pomoże Twojemu ciału pobudzić komórki receptorów tłuszczowych, co dodatkowo wzmocni proces spalania tłuszczu.

Lipo-GN zawiera najbardziej zaawansowane formy L-karnityny: glicyn propionyl-L-karnitynę (GPLC) oraz N-acetyl-L-karnitynę (ALCR). Karnityna pozwala generować i zużywać całą energię w organizmie na poziomie komórkowym. Dzięki temu poprawie ulega nie tylko wydajność fizyczna, ale także psychiczna. Wykazano również, że zmniejszone zostało zmęczenie i apetyt. Suplement wpływa również na pamięć i ogólny nastrój oraz dobre samopoczucie. Ponadto ALCR uwalnia mózg z metali ciężkich, z kolei GPLC zapewnia działanie antyoksydacyjne.

Aby zmaksymalizować działanie i efekty, które płyną ze stosowania Genius Lipo-GN każdą dawkę suplementu należy przyjmować około 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. To pozwoli na utrzymanie koncentracji na odpowiednim poziomie. Pamiętaj, aby codziennie pić przynajmniej około 2-3 litrów wody. Dlaczego? Ponieważ woda przyspiesza metabolizm, wypełnia żołądek, sprzyja utracie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odwodnieniu.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Monster Burner
Monster Burner Pozostałe

Spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym

139,00 zł

Black Mamba WERSJA USA
Black Mamba WERSJA USA Pozostałe

Oryginalna Black Mamba z USA

149,00 zł

ECA Gold
ECA Gold Pozostałe

Najlepszy spalacz od Eca Gold

169,00 zł

iBurn
iBurn Genius Nutrition

Niezwykle wydajny termogeniczny spalacz tłuszczu

79,00 zł