• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Lipo GN

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Silny wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy

Cena 89,00 zł

Genius Lipo-GN to silny, wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy, który wykorzystuje technologię dostarczania składników odżywczych do organizmu. Skuteczność suplementu gwarantuje ulepszony system NanoPure, który zapewni najlepsze wyniki podczas treningów oraz sprawną termogenezę. Lipo-GN przyspiesza metabolizm i zwiększa zdolność organizmu do spalania komórek tłuszczowych. Produkt pomoże Twojemu ciału pobudzić komórki receptorów tłuszczowych, co dodatkowo wzmocni proces spalania tłuszczu.

Lipo-GN zawiera najbardziej zaawansowane formy L-karnityny: glicyn propionyl-L-karnitynę (GPLC) oraz N-acetyl-L-karnitynę (ALCR). Karnityna pozwala generować i zużywać całą energię w organizmie na poziomie komórkowym. Dzięki temu poprawie ulega nie tylko wydajność fizyczna, ale także psychiczna. Wykazano również, że zmniejszone zostało zmęczenie i apetyt. Suplement wpływa również na pamięć i ogólny nastrój oraz dobre samopoczucie. Ponadto ALCR uwalnia mózg z metali ciężkich, z kolei GPLC zapewnia działanie antyoksydacyjne.

Aby zmaksymalizować działanie i efekty, które płyną ze stosowania Genius Lipo-GN każdą dawkę suplementu należy przyjmować około 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. To pozwoli na utrzymanie koncentracji na odpowiednim poziomie. Pamiętaj, aby codziennie pić przynajmniej około 2-3 litrów wody. Dlaczego? Ponieważ woda przyspiesza metabolizm, wypełnia żołądek, sprzyja utracie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odwodnieniu.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

T5 spalacz
T5 spalacz Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109,00 zł

Adipokill
Adipokill Warrior Labs

Energia, spalanie tłuszczu i utrata wagi to zalety Adipokill

169,00 zł

CLA PURE 1000 90 CAPS
CLA PURE 1000 90 CAPS USN

Szybka poprawa formy oraz redukcja tkanki tłuszczowej

69,00 zł

THERMO Liquid – 500 Ml
THERMO Liquid – 500 Ml FitMax

Wspomaga odchudzanie i redukcję wagi ciała poprzez wywołanie zjawiska termogennezy

74,80 zł