• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Lipodrene Hardcore

 • Producent: Hi-Tech
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: In stock
 • Zawartość: 90 kaps

Alternatywa dla środków farmakologicznych

Cena 189 zł

Hi-Tech Lipodrene Hardcore wersja DMAA - to wyjatkowa odmiana kultowego spalacza, wzmocniona o składniki zwiększające poziom energii, dzięki którym spalacz nie tylko doskonale spala tłuszcze, ale także daje energetycznego kopa na wiele godzin. Najsilniejsza wersja kultowego spalacza Lipodrene ekstremalne obniża poziomu tkanki tłuszczowej. Produkt zapewnia wysoką dawkę energii oraz pozwala kontrolować apetyt przez długi okres czasu. Dodatkową zaletą jest to, że suplement skutecznie usuwa wodę zatrzymaną w tkance podskórnej .

Hi-Tech Lipodrene to najsilniejszy produkowany spalacz na rynku, alternatywa dla środków farmakologicznych oparta wyłącznie o składniki naturalnego pochodzenia roślinnego. W odróżnieniu od wielu innych tego typu suplementów na rynku, lipodrene hardcore realnie zmniejsza pokłady tkanki tłuszczowej zgromadzonej w naszym ciele,podczas gdy większość produktów odchudzających to efekt placebo.

Hi Tec Pharmaceuticals Lipodrene Hardcore to wzmocniona wersja swojego poprzednika, uznanego za jeden z najsilniejszych spalaczy na rynku. Wyjątkowa mieszanka składników aktywnych wyróżnia się niezwykłą skutecznością w walce z uporczywym tłuszczem ze względu na idealnie dobrane proporcje oraz rekordową dawkę 700 mg składników w każdej tabletce. Dzięki różnorodności poszczególnych substancji produkt ten oddziałowywuje niemal na każdym szlaku metabolicznym mającym istotny wpływ na zredukowanie masy ciała.

Inną zaletą Lipodrene jest możliwość jego stosowania niezależnie od etapu na którym się właśnie znajdujemy, ponieważ posiada on składniki które przyspieszają spoczynkową przemianę materii oraz spalają tkankę tłuszczową z całego ciała, co jest kluczowe w początkowym etapie redukcji. Ponadto wspiera pracę na końcową definicją usuwając uporczywą tkankę białą oraz zatrzymaną wodę podskórną, jak i również poprawia nastrój psychiczny oraz zwiększa motywację do ćwiczeń, nawet na niskokalorycznych dietach.

Lipodrene Hardcore to również znakomity energetyk pozwalający Ci dłużej i intensywniej trenować, bez odczuwania zmęczenia czy spadku energii. Poprzez różnorodność zawartych w nim stymulantów efekt zwiększonego poziomu energii orz wytrzymałości możemy odczuć już po kilkunastu minutach i utrzymuje się przez wiele godzin, bez uczucia tzw. Zejścia. Ponadto poprawia także funkcjonowanie umysłu, koncentrację oraz skupienie,z czym bardzo często nie radzą sobie inne produkty dostępne na rynku.

 • Acacia Rigidula Extract- jest źródłem fenyloetyloaminy, związku który jest strukturalnie podobny do amfetaminy, produkowanego naturalnie u ssaków z fenyloalaniny, a także u roślin bakterii i grzybów. Pełni on rolę neurotransmitera w ośrodkowym układzie nerwowym. Wiążąc się z receptorami TAAR1 co prowadzi do zahamowania zwrotnego serotoniny, dopaminy i noradrenaliny. Beta fenyloetyloamina skutecznie podnosi nastrój oraz wywołuje uczucie euforii.
 • Naringen- naringina należy do grupy flawonoidów, jest naturalnie pozyskiwana z owoców grepfruta i jest odpowiedzialna za jego gorzki sma . Związek wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne, które okazują się pomocne w profilaktyce i zwalczaniu otyłości, hiperlipidemi, nadciśnieniu tętniczym, miażdżycy oraz cukrzycy. Naringina skutecznie hamuje apetyt dzięki czemu jeszcze szybciej pozbędziesz się niechcianych kilogramów.
 • Citrus Aurantium- gorzka pomarańcza nie jest owocem jadalnym ale za to stanowi doskonałe źródło witaminy C, której ilość w ekstrakcie może osiągnąć nawet 42 %. Gorzkie pomarańcze w porównaniu do zwykłych są o wiele bogatsze nie tylko w witaminę C ale także w przeciwutleniacze np. bioflawonoidy takie, jak hesperydyna. Oprócz wysokiej zawartości znakomicie przyswajalnej witaminy C, gorzka pomarańcza słynie przede wszystkimim z zawrtości w roślinie synefryny, która jest naturalnym substytutem efedryny. Synefryna posiada zbliżoną budowę do efedryny. Pozyskiwana jest w sposób naturalny, z niedojrzałych owoców cytrusowych, np. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Substancja ta jest naturalnym substytutem efedryny.
 • Cassia Nomame Extract- współczesne badania fitochemiczne wykazały, że noman Cassia zawiera wiele rodzajów fenoli, w szczególności różne katechiny, takie jak (2s) -3 ', 4', 7-trihydoksy-flavan- (4'8) -catechin, (2s) -3 ', 4' , 7-trihydoksy-flawan- (4'8) -katechina, itp. Katechiny są naturalnymi inhibitorami lipazy, które zmniejszają ilość tłuszczu wchłanianego przez organizm, oraz utrzymując cząsteczki tłuszczu w przewodzie żołądkowo-jelitowym i czyniąc je niestrawionymi i blokowanymi w krwioobiegu. Nominacja Cassia działa również jako naturalny środek moczopędny, zapewnia termogeniczne działanie, które stymuluje spalanie komórek tłuszczowych w ciele. Ze względu na wszystkie te właściwości skutecznie pomaga w zrzuceniu wagi.
 • Evodiamine- ewodiamina jest to substancja pochodzenia naturalnego uzyskana podczas ekstrakcji z rośliny Wu Zhu Yu. Mechanizm jej działania polega na stymulacji receptorów waniloidowych co prowadzi do nasilenia produkcji ciepła- termogenezy a co za tym idzie większego wydatku energetycznego i szybszego spalania tłuszczu.
 • Yerba mate extract- jest źródłem teobrominy to związek znany z popularnej yerba mate, wykazujący działanie diuretyczne, co pomaga w pozbywaniu się nadmiaru wody z organizmu, maskującego efekty redukcji tkanki tłuszczowej. W ten sposób bezpośrednio wpływa na zwiększenie estetyki sylwetki maksymalizując definicję mięśniową.
 • Theobroma Cocoa Extract- teobromina zawarta w ziarnach kakaowca przyjmowana już w niewielkich dawkach powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych w mózgu, a w konsekwencji poprawia ukrwienie i odżywienie tego narządu i usprawnia jego funkcjonowanie. Podobny wpływ wykazuje również na naczynia wieńcowe. Wywiera stymulujący wpływ na układ nerwowy. Teobromina zwłaszcza w połączeniu z niektórymi polifenolami i kofeiną zwiększa wydatek energetyczny ustroju oraz wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Yohimbe Extract- to substancja, która jest pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonach pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Johimbina działa poprzez blokowanie receptorów typu α2 co wyraźnie ułatwia odchudzanie i jest pomocne w rzeźbieniu opornych na odchudzanie partii ciała. Warto pamiętać, że działanie johimbiny skutecznie niweluje insulina. Tak więc przyjmowanie tego związku w okolicy posiłków zawierających węglowodany mija się z celem.
 • 1,3 Dimethylamylamine- czyli popularne geranium jest aminem alifatycznym wpływającym na aktywność neuroprzekaźników (m.in. ketecholamin), zapewniając organizmowi pobudzenie, ma również działanie termogeniczne. Poprawia zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość), zwłaszcza stosowana z dodatkiem kofeiny oraz intelektualne np. wspomaga koncentrację i zapamiętywanie.

1 kapsułka dwa razy dziennie.

Podobne produkty

T5 spalacz Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109 zł

HydroxyElite (wersja USA) Hi-Tech

Zapewnia przedłużone spalanie tkanki tłuszczowe

179 zł

Asia Black Cloma Pharma

Przeznaczony jest dla osób, które potrzebują konkretnego spalania tkanki tłuszczowej.

139 zł

CLA GREEN TEA 90'S USN

Doskonale wspiera walkę z cellulitem

69 zł