• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Methylzene

 • Producent: Hardrock
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: Out of stock
 • Zawartość: 100 kaps
 • Kompleksowy reduktor tłuszczu przeznaczony jedynie dla zaawansowanych sportowców
Cena 139 zł

Methylzene to kompleksowy reduktor tłuszczu przeznaczony jedynie dla zaawansowanych sportowców. Wielokierunkowe działanie produktu zapewnia silne działanie termogeniczne, ograniczające łaknienie oraz zapewniające energię na kilka godzin. Stosowanie Methylzene w połączeniu z odpowiednią dietą redukcyjną oraz treningiem pozwala na znacznie szybszą utratę zbędnych kilogramów oraz uzyskanie smuklejszej sylwetki oraz widoczności mięśni. Suplement skutecznie podnosi szybkość spalania tkanki tłuszczowej i znacząco podkręca metabolizm spoczynkowy. Wpływa na poprawę samopoczucia na restrykcyjnej diecie redukcyjnej oraz dodaje energii podczas treningu a także poprawia koncentrację.

Efektywne połączenie unikalnych i sprawdzonych składników zapewnia skuteczne i szybkie działanie w walce o szczupłą i muskularną sylwetkę !

 • Witamina B6- wywiera korzystny wpływ na ogólny nastrój, odpowiada za spokojny sen, zmniejsza odczucie bólu oraz zapobiega występowaniu rożnego rodzaju chorób przewlekłych. Jej poziom jest obniżany miedzy innymi przez stres. Jest to to witamina o wielokierunkowym działaniu. Zaangażowana jest w wiele reakcji enzymatycznych, a jej prawidłowy poziom ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu i promowaniu zdrowia.
 • Witamina B12- jest witaminą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, bierze też udział w metabolizmie białek i tłuszczy oraz przyczynia się do prawidłowego poziomu homocysteiny, wspierając układ krążenia. Stymuluje produkcję serotoniny - neurotransmitera odpowiedzialnego za dobry nastrój. Działa także bezpośrednio na komórki mózgu, chroniąc je przed toksynami.
 • Chrom- jest niezbędnym mikroelementem wpływającym na sekrecję insuliny wpływając w ten sposób na podwyższenie poziomu glukozy w mięśniach oraz krwi. Usprawnia transport aminokwasów do komórek, stymuluje przemiany energetyczne. Dla osób odchudzających się i stosujących ćwiczenia fizyczne ważną właściwością chromu jest jego pozytywny wpływ na ograniczenie potrzeby sięgnięcia po coś słodkiego.
 • Ephedra Extract- jest częścią wielu stymulujących spalaczy tłuszczu. Jest to również element leków pomagających w leczeniu chorób układu oddechowego. Efedryna należy do grupy stymulantów. Ta naturalna substancja jest alkaloidem roślin. Ekstrakt Efedryny był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat w leczeniu astmy. Substancja jest również skuteczne stosowania w redukcji masy ciała na dwa sposoby: zmniejsza apetyt i zwiększa energię.
 • White Willow Bark - kora wierzby białej- bogate źródło salicyliny – substancji o mocnym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym, niekiedy nazywana naturalną aspiryną. Przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia, obolałości po treningowej, neutralizacji stanów zapalnych, oczyszcza organizm z toksyn oraz wykazuje działanie napotne.
 • Theobromine- teobromina alkaloid naturalnie występujący w ziarnach kakao, który podobnie jak kofeina wykazuje zdolność do ograniczania aktywności fosfodiestrazy cAMP. Zwiększa w ten sposób ilość cyklicznego adenozynomonofosforanu w komórkach, stymulując ich metabolizm. Potęguje również w ten sposób efektywność adrenaliny. Poza tym, może oddziaływać korzystnie na funkcje układu sercowo-naczyniowego zwiększając światło naczyń krwionośnych.
 • Synephrine HCL- synefryna posiada zbliżoną budowę do efedryny. Pozyskiwana jest w sposób naturalny, z niedojrzałych owoców cytrusowych, np. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Substancja ta jest naturalnym substytutem efedryny. Coraz częściej dodawana jest do leków oraz suplementów diety przeznaczonych dla sportowców a także osób z nadwagą. Związek ten podkręca metabolizm, zmniejsza apetyt a jednocześnie wzmaga aktywność psychiczną oraz ruchową. Synefryna zwiększa ciśnienie krwi oraz wpływa na objętość minutową serca. Rozszerza oskrzela ułatwiając oddychanie, skutecznie udrażnia zatoki oraz poprawia samopoczucie.
 • Green Tea- zielona herbata- swoje właściwości odchudzające zawdzięcza katechinom, a mianowicie substancji o nazwie galusan epigallokatechiny (EGCG). Katechiny zawarte w ekstrakcie z zielonej herbaty wywierają istotny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Hamują one wchłanianie tłuszczów z pożywienia i nasilają ich zużycie przez organizm. Dodatkowo zielona herbata zwiększa aktywność niektórych enzymów odpowiedzialnych za proces trawienia, korzystnie wpływa na metabolizm wątrobowy, zwiększa termogenezę oraz przyśpiesza utlenianie tłuszczów.
 • Cayenne- pieprz źródło kapsaicyny. Badania przeprowadzone na ludziach potwierdzają działanie odchudzające kapsaicyny. Podczas jej regularnego przyjmowania dochodzi do zmian stężeń białek związanych z termogenezą i metabolizmem tłuszczów. Spowalnia ona transkrypcję genów białek, które stymulują akumulację zapasowej tkanki tłuszczowej oraz pobudza transkrypcję genów białek związanych z procesem termogenezy. Ponadto, zwiększa generowanie ciepła poprzez potęgowanie wydzielania adrenaliny i noradrenaliny. Wpływa również na transkrypcję genów odpowiedzialnych za produkcję enzymów katalizujących reakcje redukcji tłuszczów. Oprócz tego, kapsaicyna redukuje uczucia łaknienia. Wszystkie te właściwości przyczyniają się do ułatwienia redukcji tkanki tłuszczowej i spadku masy ciała.
 • Caffeine Anhydrous- jest naturalnym stymulantem, który ma działanie termogeniczne oraz hamuje apetyt, dzięki zwiększeniu produkcji adrenaliny oraz noradrenaliny. Udowodniono, że powoduje wzrost powstawania w centralnym układzie nerwowym takich neurotransmiterów jak dopamina, acetylocholina czy nawet serotonina, czym wywiera pobudzający wpływ oraz zwiększa funkcje poznawcze. Ogół działania kofeiny na organizm, pozwala na utrzymanie efektywności treningu oraz utrzymania pozytywnego nastroju, mimo deficytu kalorycznego.

1 kapsułka dwa razy dziennie.

Podobne produkty

Stimerex Hardcore 90caps. Hi-Tech

Zapewnia wysoki poziom energii w okresie wyczerpującej redukcji

179 zł

Asia Black 100caps. Cloma Pharma

Przeznaczony jest dla osób, które potrzebują konkretnego spalania tkanki tłuszczowej.

139 zł

CHIMAERA Underground Pharma

Kofeina, Johimbina i Sibutramina w jednym

189 zł

CLA GREEN TEA 90'S USN

Doskonale wspiera walkę z cellulitem

69 zł 58,65 zł