• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Monster Burner

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym

Cena 119 zł

Charakterystyka produktu: Szukasz czegoś, co pozwoli ci zapomnieć o zmęczeniu i niskim poziomie energii? Chciałbyś, by twoje treningi były dla ciebie powodem do dumy? Masz zamiar dawać z siebie pełne 100%, a nawet więcej i nie chcesz słyszeć o zmęczeniu? Przedstawiamy suplement, który odmieni oblicze twojej ciężkiej pracy nad osiągnięciem idealnej sylwetki i sprawi, że będzie ona prosta jak nigdy dotąd.

Eca Monster to preparat dla sportowców dający świetne rezultaty i wspomagający intensywne treningi. Co stoi za jego popularnością i spektakularnym sukcesem wśród kulturystów? Na pewno ważnym czynnikiem w tej kwestii jest jego skład, którego mogą pozazdrościć mu inne suplementy z tej kategorii. Monster spalacz zawiera aż 50 mg eph, 50 mg 1.3 Dim., 250 mg kofeiny oraz 150 mg aspiryny. To czyni go najmocniejszym środkiem spalającym tłuszcz na rynku. Nie bez powodu zatem uważany jest za preparat mocniejszy niż popularny T-5.

Jednym z głównych atutów Monster Burner jest wysoka zawartość efedryny, która od dawna doceniana jest na rynku suplementów dla sportowców. To właśnie ona odpowiedzialna jest za fenomenalne efekty w zakresie wydajności treningów i spalania tłuszczu. Dlaczego? Eph to substancja silnie pobudzająca ośrodkowy układ nerwowy. Ma właściwości termogeniczne, a więc podkręca temperaturę ciała, co skutkuje nasileniem procesu spalania tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć o tym, że pomimo utraty kilogramów, nie doprowadza do rozpadu tkanki mięśniowej. Dzięki niej nasz metabolizm ma szansę wzrosnąć aż o 10%! Pod jej wpływem organizm nabiera większych możliwości wysiłkowych, co w rezultacie przekłada się na maksymalnie intensywny i wartościowy trening.


Spalacz tłuszczu Monster znany jest także z tego, że znacząco obniża łaknienie, dzięki czemu nasz apetyt spada w dół. W górę jednak wędruje libido. To wszystko sprawia, że Monster Fat Burner zostawia swoją konkurencję daleko w tyle i wręcz miażdży ją swoją siłą. Więcej niż pewne jest to, że Monster nie pozwoli naszemu organizmowi na absolutnie żadną chwilę słabości. Znalazłeś już to, czego szukałeś, więc teraz do dzieła! Daj z siebie wszystko!

Skład:

Eph 50 MG
1.3 Dim. 50 MG
CAFFEINE 250 MG
ASPIRIN 150 MG

Dawkowanie:
1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Podobne produkty

Zestaw 2 spalaczy T5 Pozostałe

2 spalacze T5 od Zion Labs

199 zł

Phen4drine APS

Stworzony do walki z nadprogramowymi kilogramami

149 zł

THRASH Warrior Labs

Mega dawka czystej energii prosto w mięśnie

169 zł 135,20 zł

THERMO Liquid – 500 Ml FitMax

Wspomaga odchudzanie i redukcję wagi ciała poprzez wywołanie zjawiska termogennezy

74,80 zł