Nitro XT

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 2kg

Złożony produkt zawierający najbardziej innowacyjne izolaty serwatkowe

Cena 249,00 zł

Genius Nitro-XT Isolate to złożony produkt zawierający najbardziej innowacyjne izolaty serwatkowe: izolat białka serwatkowego otrzymywany przez mikro i ultrafiltrację oraz hydrolizowane białko serwatkowe. Produkt zawiera 100% białka o maksymalnej czystości (praktycznie bez nasyconego tłuszczu, laktozy i cukru) oraz błyskawicznym wchłanianiu. Ponieważ szybkość przyswajania jest kluczowa dla rozwoju i regeneracji mięśni, Nitro-XT ISOLATE staje w tej kwestii na wysokości zadania. Według badań istnieje bezpośredni związek pomiędzy szybkością wchłaniania aminokwasów przez organizm, a rozwojem mięśni. Im szybszy jest proces przyswajania, tym lepsze wyniki podczas treningów.

Hydrolizat serwatkowy Nitro-XT trawiony jest szybciej, ponieważ zawiera wstępnie strawione peptydy. Tego typu białka stymulują wzrost poziomu insuliny we krwi natychmiast po wysiłku fizycznym i treningu siłowym. Insulina z kolei jest hormonem anabolicznym, który pomaga w rozwoju masy mięśniowej.

Izolat serwatkowy Nitro-XT to białko najwyższej jakości dla osób, które chcą wyeliminować z pożywienia tłuszcz i słodką laktozę. Jest to najbardziej imponująca innowacja w dziedzinie mikrofiltracji i naturalnego oczyszczania ultrafiltracyjnego, które jest idealne dla osób wrażliwych na bardzo niskie poziomy laktozy w koncentratach serwatki. Izolat białka serwatki zawiera dużą ilość naturalnych aminokwasów, których organizm potrzebuje każdego dnia. Białko serwatkowe jest zatem niezbędnym składnikiem każdej diety, niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej. Prowadzi bezpośrednio do zwiększonego i skutecznego rozwoju masy mieśniowej.

Nitro-XT Isolate zawiera także dodatkowe aminokwasy rozgałęzione (czyli BCAA), glutaminę oraz cytrulinę, które przyspieszają regenerację. Zawartość leucyny z kolei wyzwoli lepszą syntezę białek, a dodatkowo wzmocni anabolizm dzięki połączeniu izolowanego i hydrolizowanego białka. L-cytrulina pomoże zwiększyć poziom tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, zapewniając w ten sposób większą ilość tlenu i składników odżywczych w mięśniach.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Gold Standard Whey 2270g
Gold Standard Whey 2270g Optimum Nutrition

Legendarne białko od Optimum Nutrition

189,00 zł

LIGHT WHEY
LIGHT WHEY 6PAK NUTRITION

Połączenie dwóch rodzajów białek serwatkowych WPC

53,00 zł

iWhey
iWhey Genius Nutrition

iWhey to najwyższej jakości białko serwatkowe

189,00 zł

Slim Diet 2000g
Slim Diet 2000g FitMax

Suplement spożywczy stosowany w dietach o ograniczonej zawartości energii

65,00 zł