• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Nitro XT

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 2kg

Złożony produkt zawierający najbardziej innowacyjne izolaty serwatkowe

Cena 249,00 zł

Genius Nitro-XT Isolate to złożony produkt zawierający najbardziej innowacyjne izolaty serwatkowe: izolat białka serwatkowego otrzymywany przez mikro i ultrafiltrację oraz hydrolizowane białko serwatkowe. Produkt zawiera 100% białka o maksymalnej czystości (praktycznie bez nasyconego tłuszczu, laktozy i cukru) oraz błyskawicznym wchłanianiu. Ponieważ szybkość przyswajania jest kluczowa dla rozwoju i regeneracji mięśni, Nitro-XT ISOLATE staje w tej kwestii na wysokości zadania. Według badań istnieje bezpośredni związek pomiędzy szybkością wchłaniania aminokwasów przez organizm, a rozwojem mięśni. Im szybszy jest proces przyswajania, tym lepsze wyniki podczas treningów.

Hydrolizat serwatkowy Nitro-XT trawiony jest szybciej, ponieważ zawiera wstępnie strawione peptydy. Tego typu białka stymulują wzrost poziomu insuliny we krwi natychmiast po wysiłku fizycznym i treningu siłowym. Insulina z kolei jest hormonem anabolicznym, który pomaga w rozwoju masy mięśniowej.

Izolat serwatkowy Nitro-XT to białko najwyższej jakości dla osób, które chcą wyeliminować z pożywienia tłuszcz i słodką laktozę. Jest to najbardziej imponująca innowacja w dziedzinie mikrofiltracji i naturalnego oczyszczania ultrafiltracyjnego, które jest idealne dla osób wrażliwych na bardzo niskie poziomy laktozy w koncentratach serwatki. Izolat białka serwatki zawiera dużą ilość naturalnych aminokwasów, których organizm potrzebuje każdego dnia. Białko serwatkowe jest zatem niezbędnym składnikiem każdej diety, niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej. Prowadzi bezpośrednio do zwiększonego i skutecznego rozwoju masy mieśniowej.

Nitro-XT Isolate zawiera także dodatkowe aminokwasy rozgałęzione (czyli BCAA), glutaminę oraz cytrulinę, które przyspieszają regenerację. Zawartość leucyny z kolei wyzwoli lepszą syntezę białek, a dodatkowo wzmocni anabolizm dzięki połączeniu izolowanego i hydrolizowanego białka. L-cytrulina pomoże zwiększyć poziom tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, zapewniając w ten sposób większą ilość tlenu i składników odżywczych w mięśniach.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

THAT'S THE WHEY
THAT'S THE WHEY SPORT DEFINITION

Duża ilość aminokwasów BCAA, EAA i Glutaminy

63,00 zł

Whey X5
Whey X5 Genius Nutrition

Pełnowartościowa odżywka białkowa z wysoką zawartością BCAA

219,00 zł

iMass
iMass Genius Nutrition

Zwiększa siłę, masę mięśniową i wydajność

159,00 zł

iWhey
iWhey Genius Nutrition

iWhey to najwyższej jakości białko serwatkowe

189,00 zł