• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Salmon 12000 Amino

 • Producent: Olimp Gold
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: Out of stock
 • Zawartość: 300 tab

Aminokwasy z łososia już dostępne

Cena 99 zł
 • HIPOALERGICZNY HYDROLIZAT BIAŁKA ŁOSOSIA
 • SZYBKIE PRZYSWAJANIE
 • WYSOKA KONCENTRACJA L-ARGININY ORAZ L-PROLINY
 • POZBAWIONY JEST SPECYFICZNEGO RYBIEGO ZAPACHU
 • ŚLADOWA ILOŚĆ TŁUSZCZY
 • OLBRZYMIA ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW EGZOGENNYCH (EAA) ORAZ BCAA

Nadszedł czas zmian! Patrzysz właśnie na preparat aminokwasowy nowego typu, który powstał na bazie najwyższej jakości hydrolizatu białka łososia w przystępnej formie kapsułek! Nowe źródło protein charakteryzuje się znakomitym aminogramem oraz zwiększoną zawartością l-argininy oraz l-proliny! Jeżeli zastanawiasz się czy bardzo „czuć rybą” - uspokajamy, preparat jest pozbawiony tego zapachu więc spokojnie można go stosować przez cały dzień!

JUŻ DZIŚ ODDAJEMY W WASZE RĘCE PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIE AMINOKWASOWE!

Wymagania żywieniowe osób aktywnych fizycznie są znacznie wyższe, zarówno pod względem jakości, jak i ilości spożywanych pokarmów w porównaniu do osób niezaangażowanych w żadną aktywność ruchową. Podstawowym problemem utrudniającym sprostanie tym wymaganiom jest korzystanie z niskiej jakości źródeł białka, a szczególnie opieranie się, w znacznej mierze, na tych pochodzenia roślinnego. Wiadomo bowiem, że najcenniejsze, w kontekście składu aminokwasowego i wartości współczynnika biologicznego (BV) pozostają proteiny pochodzenia zwierzęcego. To na nich osoby aktywne fizycznie powinny się opierać w swej diecie.

GOLD SALMON 12000 AMINO MEGA TABS® - NAJNOWSZE AMINOKWASY Z ŁOSOSIA W TWOJEJ DIECIE!

Gold Salmon 12000 Amino Mega Tabs® to najwyższej jakości hydrolizat białek łososia (SPH, ProGo™) północnoatlantyckiego dostarczający błyskawicznie przyswajalnych aminokwasów o optymalnym profilu. Tworząc ten unikatowy produkt aminokwasowy specjaliści z Olimp Sport Nutrition® zajmujący się zaawansowanym żywieniem sportowców przełamali ograniczenia jakie narzucają konsumentom produkty oparte o białka serwatki i ich hydrolizat.

Najbardziej znamienne wyróżniki Gold Salmon 12000 Amino Mega Tabs® stawiające go ponad innymi produktami aminokwasowymi to:

1) zawiera skrajnie wysoko zhydrolizowane proteiny łososia północnoatlantyckiego (ProGo™), co skutkuje jego błyskawiczną przyswajalnością i maksymalnym ograniczeniem wpływu alergizującego białka.

Zwyczajowo reakcje alergiczne wywoływane są białkami o ciężarze 10 kDa i więcej. Badania pokazują, że największe z białek w ProGo™ nie przekraczają 6,4 kDa. Z tego też powodu hydrolizat ten jest klasyfikowany jako hipoalergiczny, czyli istnieje znikome ryzyko, aby wywołał jakakolwiek nadreaktywność ze strony układu odpornościowego.

ProGo™ charakteryzuje się błyskawiczną przyswajalnością ze względu na unikalny stopień hydrolizy (50% peptydów stanowią te o masie molowej niższej od 1000 Da, a 99% peptydów nie przekracza masy 3000 Da). Dzięki takiej ideologii tworzenia produktu, biodostępność azotu zawartego w aminokwasach jest wyższa o 79%, 74% i 20% w porównaniu do, odpowiednio, izolatu białek serwatki (WPI), niskiego (WPH-Low) oraz wysokiego hydrolizatu białek serwatki (WPH-High). Ponadto, absorpcja azotu jest znacznie bardziej efektywna i trwa dłużej, niż w przypadku innych porównywanych źródeł białka. Za sprawą tego mięśnie są nasycane aminokwasami w znacznie pełniejszym wydaniu.

2) wysoka zawartość aminokwasów egzogennych (EAA) w tym BCAA,
3) unikalny profil aminokwasowy, o szczególnie wysokiej zawartości L-argininy (Arg) i L-proliny (Pro), większej, odpowiednio 3 i 6-krotnie w porównaniu z hydrolizatem białek serwatki (WPH)


GOLD SALMON 12000 AMINO MEGA TABS® - ZDROWE I PEŁNOWARTOŚCIOWE AMINOKWASY W BUDOWIE TWOJEJ MUSKULATURY!

1-2 porcji dziennie. 1 porcja do posiłku, popijając dużą ilością wody.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Gold Salmon 12000 Amino MT
Porcja:4 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu:75
Opakowanie:300 tabl.
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Wartość energetyczna104kJ/25kcal
Tłuszcz< 0,1g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe< 0,1g
Węglowodany< 0,5g
w tym cukry< 0,5g
Błonnik0g
Białko6g
-- Aminogram wzrocowy#
Amnokwasy łącznie:5351mg
L-leucyna (BCAA)258mg
L-walina (BCAA)176mg
L-izoleucyna (BCAA)129mg
L-arginina469mg
L-fenyloalanina193mg
L-histydyna94mg
L-lizyna322mg
L-metionina123mg
L-treonina223mg
L-tryptofan47mg
L-alanina404mg
Kwas L-asparginowy697mg
Kwas L-glutaminowy709mg
Glicyna733mg
L-prolina404mg
L-seryna252mg
L-cysteina29mg
L-tyrozyna88mg
# Wartości aminogramu mogą podlegać biologicznym wahaniom typowym dla produktów naturalnych.
Składniki: 90% hydrolizowane białko łososia północnoatlantyckiego (ProGo™), substancja wypełniająca – węglan wapnia, substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat naturalny.

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

Amino Essence Warrior Labs

Kompleksowy produkt aminokwasowy najwyższej jakości

79 zł 63,20 zł

Beta Alanine 200g UNS

Przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości około treningowej

39 zł

GLUTAMINE - 500G 7Nutrition

Gigantyczna dawka L-glutaminy

85 zł

AAKG 180 tab Genius Nutrition

AAKG to suplement uzupełniający dietę w l-argininę

97 zł