• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Salmon 12000 Amino

 • Producent: Olimp Gold
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: W magazynie
 • Zawartość: 300 tab

Aminokwasy z łososia już dostępne

Cena 99 zł
 • HIPOALERGICZNY HYDROLIZAT BIAŁKA ŁOSOSIA
 • SZYBKIE PRZYSWAJANIE
 • OLBRZYMIA ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW EGZOGENNYCH (EAA) ORAZ BCAA
 • WYSOKA KONCENTRACJA L-ARGININY ORAZ L-PROLINY
 • POZBAWIONY JEST SPECYFICZNEGO RYBIEGO ZAPACHU
 • ŚLADOWA ILOŚĆ TŁUSZCZY

Nadszedł czas zmian! Patrzysz właśnie na preparat aminokwasowy nowego typu, który powstał na bazie najwyższej jakości hydrolizatu białka łososia w przystępnej formie kapsułek! Nowe źródło protein charakteryzuje się znakomitym aminogramem oraz zwiększoną zawartością l-argininy oraz l-proliny! Jeżeli zastanawiasz się czy bardzo „czuć rybą” - uspokajamy, preparat jest pozbawiony tego zapachu więc spokojnie można go stosować przez cały dzień!

JUŻ DZIŚ ODDAJEMY W WASZE RĘCE PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIE AMINOKWASOWE!

Wymagania żywieniowe osób aktywnych fizycznie są znacznie wyższe, zarówno pod względem jakości, jak i ilości spożywanych pokarmów w porównaniu do osób niezaangażowanych w żadną aktywność ruchową. Podstawowym problemem utrudniającym sprostanie tym wymaganiom jest korzystanie z niskiej jakości źródeł białka, a szczególnie opieranie się, w znacznej mierze, na tych pochodzenia roślinnego. Wiadomo bowiem, że najcenniejsze, w kontekście składu aminokwasowego i wartości współczynnika biologicznego (BV) pozostają proteiny pochodzenia zwierzęcego. To na nich osoby aktywne fizycznie powinny się opierać w swej diecie.

GOLD SALMON 12000 AMINO MEGA TABS® - NAJNOWSZE AMINOKWASY Z ŁOSOSIA W TWOJEJ DIECIE!

Gold Salmon 12000 Amino Mega Tabs® to najwyższej jakości hydrolizat białek łososia (SPH, ProGo™) północnoatlantyckiego dostarczający błyskawicznie przyswajalnych aminokwasów o optymalnym profilu. Tworząc ten unikatowy produkt aminokwasowy specjaliści z Olimp Sport Nutrition® zajmujący się zaawansowanym żywieniem sportowców przełamali ograniczenia jakie narzucają konsumentom produkty oparte o białka serwatki i ich hydrolizat.

Najbardziej znamienne wyróżniki Gold Salmon 12000 Amino Mega Tabs® stawiające go ponad innymi produktami aminokwasowymi to:

1) zawiera skrajnie wysoko zhydrolizowane proteiny łososia północnoatlantyckiego (ProGo™), co skutkuje jego błyskawiczną przyswajalnością i maksymalnym ograniczeniem wpływu alergizującego białka.

Zwyczajowo reakcje alergiczne wywoływane są białkami o ciężarze 10 kDa i więcej. Badania pokazują, że największe z białek w ProGo™ nie przekraczają 6,4 kDa. Z tego też powodu hydrolizat ten jest klasyfikowany jako hipoalergiczny, czyli istnieje znikome ryzyko, aby wywołał jakakolwiek nadreaktywność ze strony układu odpornościowego.

ProGo™ charakteryzuje się błyskawiczną przyswajalnością ze względu na unikalny stopień hydrolizy (50% peptydów stanowią te o masie molowej niższej od 1000 Da, a 99% peptydów nie przekracza masy 3000 Da). Dzięki takiej ideologii tworzenia produktu, biodostępność azotu zawartego w aminokwasach jest wyższa o 79%, 74% i 20% w porównaniu do, odpowiednio, izolatu białek serwatki (WPI), niskiego (WPH-Low) oraz wysokiego hydrolizatu białek serwatki (WPH-High). Ponadto, absorpcja azotu jest znacznie bardziej efektywna i trwa dłużej, niż w przypadku innych porównywanych źródeł białka. Za sprawą tego mięśnie są nasycane aminokwasami w znacznie pełniejszym wydaniu.

2) wysoka zawartość aminokwasów egzogennych (EAA) w tym BCAA,
3) unikalny profil aminokwasowy, o szczególnie wysokiej zawartości L-argininy (Arg) i L-proliny (Pro), większej, odpowiednio 3 i 6-krotnie w porównaniu z hydrolizatem białek serwatki (WPH)


GOLD SALMON 12000 AMINO MEGA TABS® - ZDROWE I PEŁNOWARTOŚCIOWE AMINOKWASY W BUDOWIE TWOJEJ MUSKULATURY!

1-2 porcji dziennie. 1 porcja do posiłku, popijając dużą ilością wody.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Gold Salmon 12000 Amino MT
Porcja:4 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu:75
Opakowanie:300 tabl.
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Wartość energetyczna104kJ/25kcal
Tłuszcz< 0,1g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe< 0,1g
Węglowodany< 0,5g
w tym cukry< 0,5g
Błonnik0g
Białko6g
-- Aminogram wzrocowy#
Amnokwasy łącznie:5351mg
L-leucyna (BCAA)258mg
L-walina (BCAA)176mg
L-izoleucyna (BCAA)129mg
L-arginina469mg
L-fenyloalanina193mg
L-histydyna94mg
L-lizyna322mg
L-metionina123mg
L-treonina223mg
L-tryptofan47mg
L-alanina404mg
Kwas L-asparginowy697mg
Kwas L-glutaminowy709mg
Glicyna733mg
L-prolina404mg
L-seryna252mg
L-cysteina29mg
L-tyrozyna88mg
# Wartości aminogramu mogą podlegać biologicznym wahaniom typowym dla produktów naturalnych.
Składniki: 90% hydrolizowane białko łososia północnoatlantyckiego (ProGo™), substancja wypełniająca – węglan wapnia, substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat naturalny.

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

Salmon 12000 Amino Olimp Gold

Aminokwasy z łososia już dostępne

99 zł

BCAA POWER PUNCH 400g ENERGY USN

Ponad 7500mg aminokwasów w porcji

89 zł 71,20 zł

BCAA PRO 8000 FitMax

Suplement zawierający 8000 mg rozgałęzionych aminokwasów

79 zł

BCAA Stack II +EAA – 600g FitMax

BCAA II+EAA to połączenie aminokwasów BCAA oraz EAA

79 zł