Sentinel

  • Producent: Underground Pharma
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Kompletny produkt do maksymalnego wspomagania czynności wątroby

Cena 159,00 zł

Charakterystyka produktu: Kompletny produkt do maksymalnego wspomagania czynności wątroby. Jego silne efekty są porównywalne z lekami na receptę! Idealna profilaktyka dla stosujących PH i nie tylko.

Wydajna mieszanka substancji wspomagających zdrowie wątroby
100% naturalny!
Jest to idealny produkt do PCT
Skuteczność produktu Sentinel jest porównywalna z lekami

Często spotykamy się z dwoma kategoriami produktów, o których wiele ćwiczących myśli, że tylko marnują pieniądze poprzez ich zakup. Pierwszym z nich jest odpowiednie jedzenie, następny to wszystkie produkty pomagające wspierać prawidłowe funkcje wątroby. Skupimy się teraz na tej drugie, wspieraniu wątroby. Aby zrozumieć dlaczego są tworzone specjalne produkty dla wątroby, musimy wiedzieć, jakie pełni ona funkcje.

Czym jest wątroba?

Wątroba uczestniczy w metabolizmie węglowodanów i działa na istotną rolę w utrzymaniu stałego stężenia cukru w organizmie – glukozy we krwi.

Wątroba uczestniczy w metabolizmie lipidów, niektóre reakcje gospodarki lipidowej odbywają się w tkance wątrobowej. Jest ściśle związana z metabolizmem porfiryn i bilirubiny (barwnika żółci). W wątrobie wytwarzana jest cała linia białek.

Istnieją również procesy kataboliczne – rozszczepienie substancji złożonych na prostsze substancje, na przykład białka na aminokwasy oraz szereg kolejnych reakcjach do dalszej produkcji mocznika. Wątroba jest również miejscem działania niektórych hormonów gdzie reguluje ich wpływ poprzez aktywację, dezaktywację lub degradację. Wątroba jest także największym z gruczołów, wytwarza i wydziela żółć do jelita. Ma absolutnie wyjątkową rolę w procesie wydalania szkodliwych substancji – tzw detoksykacji.

Jak widać, w leczeniu wątroby ma swoje znaczenie z kilku powodów. Przypuszczamy, że jesteś sportowcem, który stosuje dietę j o wysokiej zawartości białka, zażywa suplementy diety. W dostępnej literaturze możemy również przeczytać, że jeśli masz testy wątrobowe w normie, biorąc AS i PH , to Twoje ciało jest w stanie lepiej wykorzystać te substancje.

Sentinel, jedyna i słuszna decyzja dla ochrony wątroby

Sentinel jest mieszaniną substancji wspomagających prawidłowe funkcjonowanie wątroby (wyciąg z korzenia mniszka, koniczyna czerwona, Centella Asiatica, kurkuma, skrzyp, witamina K, witamina A).

 

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90
Wartości jednej dawki
SENTINEL Proprietary Blend2250mg*
wyciąg z korzenia mniszka, koniczyna czerwona, Centella Asiatica, kurkuma, skrzyp, witamina K, witamina A
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: hydrożel, mąka ryżowa

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę 3 razy dziennie podczas jedzenia. Popij dużą ilością wody. Nie przekraczaj dawki 3 kapsułek w ciągu 24 godzin. Nie stosuj dłużej niż 4 tygodnie.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

  • sabrina
    Stosowałem podczas bomby, zazwyczaj były to Liv52 czy Esseliv, teraz po namowach kupiłem Sentinela i jestem bardzo zadowolony, badania w trakcie i po cyklu rewelacyjne. Cena troszkę wysoka ale produkt najwyższej jakosci

Podobne produkty

Vita-Min Olimp 60 kaps
Vita-Min Olimp 60 kaps Pozostałe

Wpływa na regenerację i ochronę wątroby oraz prostaty

26,90 zł

VITAMIN C - 500G
VITAMIN C - 500G 6PAK NUTRITION

Sproszkowana forma witaminy C o wysokiej biodostępności

49,00 zł

EFECTIVE LINE OMEGA3 - 90 kaps
EFECTIVE LINE OMEGA3 - 90 kaps 6PAK NUTRITION

Jedna kapsułka zawiera 1000 mg oleju rybnego

20,00 zł

SAW PALMETTO
SAW PALMETTO Fitomax

Preparat Saw Palmetto to suplement zawierający ekstrakt z palmy sabałowej

50,00 zł