T5 spalacz

 • Producent: Pozostałe
 • Ocena:
 • Opinie: 3
 • Dostępność: W magazynie
 • Zawartość: 60 kapsułek

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

Cena pierwotna 109,00 zł
Cena 87,20 zł
Oszczędzasz: 21,80 zł

Charakterystyka produktu: Spalacz T5 to rewolucyjny spalacz tkanki tłuszczowej firmy Zion- Labs. Produkt zawiera 30 mg eph, która jest niesamowitym składnikiem na spalenie niechcianego tłuszczu, dodaniu niezliczonej ilości energii, oraz bardzo dobrym sposobem na pełne skupienie.

T5 spalacz zalety:

zwiększone spalanie tłuszczu o powalające 550%
dobre jakościowo farmaceutyczne składniki
naturalne i bezpieczne składniki
przyspiesza metabolizm
dodaje energii
stymuluje proces termogenezy
poprawia koncentracje
poprawia wydolność w sporcie
udowodnione, że jest skuteczny- średnio 2-3kg tygodniowo mniej

T5 spalacz – najskuteczniejsze tabletki na utratę wagi. Są to najmocniejsze i zbadane laboratoryjnie pigułki na utratę wagi. Nie jest to kolejny, niedziałający spalacz tłuszczu. Gdy zapoznasz się z T5 Fat Burners, zrozumiesz jakie korzyści mogą ci przynieść te tabletki. Opierają się na innowacji – termogenicznym spalaniu tłuszczu. Składniki T5 Fat Burners dostarczają ciału naturalnej stymulacji, której brakuje wielu z nas. Ludziom z szybkim tempem metabolizmu trudno przytyć, ponieważ ich ciało jest naturalnie przystosowane do spalania dużej ilości tłuszczu. Wielu z nas potrzebowałoby pomocy w pobudzeniu metabolizmu, ponieważ większość z nas ma z natury wolną przemianę materii. T5 Fat Burner sam się tym zajmie, nie będziesz musiał/a ciężko ćwiczyć.

Tak, to ten sam produkt który zawojował rynek fitness i kulturystyki! Teraz oferujemy go wam, abyście mogli doświadczyć jego bezkonkurencyjnej skuteczności, którą wielu chciałoby zachować w sekrecie. Możecie także doświadczyć spalania tłuszczu, lepszej przemiany materii i zastrzyku energii. Wszystkie składniki są w 100% naturalne i bezpieczne, aby poprawić metabolizm i utrzymywać go na wysokim poziomie. Jest to bardzo ważne, ponieważ pomaga to spalić więcej niż połączenie diety i ćwiczeń. Wszystkie składniki zostały dokładnie dobrane i przebadane pod kątem potrzeb ciała. Składniki nie są szkodliwe i nie powodują efektów ubocznych. Każdemu kto potrzebuje trochę pomocy w spalaniu tłuszczu, to mu zagwarantuje.

Spalacz T5 skład:

EPH 30 MG
CAFFEINE 250 MG
ASPIRIN 150 MG

Dawkowanie spalacz T5:
1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

 • maciej
  Testowałem Hellfire a później to cudo. T5 zaskoczyła mnie pozytywnie, temperatura ciała poszła w górę, pot leci z czoła więc działa jak napisali.  
 • Mike
  Brałam po 1 kapsułce dziennie i jestem zadowolona, drugą paczkę kupiłam mężowi. Parę kilo w miesiąc bez diety. SUKCES!
 • Sabina
  Zamówiłem rano i na następy dzień kurier zapukał po południu. Łyknąłem przed treningiem czyli jakoś o 20, wszystko spoko tak jak ludzie mówią o działaniu ale do 3 nie mogłem zasnać... a na rano do roboty więc przed pracą kolejna kapsułka i to mnie uratowało :D Polecam nie jeść na wieczór :)

Podobne produkty

THRASH
THRASH Warrior Labs

Mega dawka czystej energii prosto w mięśnie

169,00 zł 135,20 zł

Adipokill
Adipokill Warrior Labs

Energia, spalanie tłuszczu i utrata wagi to zalety Adipokill

169,00 zł 135,20 zł

Johimbina HCL Palmas 10mg
Johimbina HCL Palmas 10mg Pozostałe

Oryginalna johimbina HCL 100 tab.

99,00 zł 79,20 zł

Animal Cuts
Animal Cuts UNIVERSAL

8 synergicznie działających kompleksów substancji aktywnych

139,00 zł 111,20 zł