T5 spalacz

 • Producent: Pozostałe
 • Ocena:
 • Opinie: 3
 • Dostępność: W magazynie
 • Zawartość: 60 kapsułek

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

Cena pierwotna 109,00 zł
Cena 99,00 zł
Oszczędzasz: 10,00 zł

Charakterystyka produktu: Spalacz T5 to rewolucyjny spalacz tkanki tłuszczowej firmy Zion- Labs. Produkt zawiera 30 mg eph, która jest niesamowitym składnikiem na spalenie niechcianego tłuszczu, dodaniu niezliczonej ilości energii, oraz bardzo dobrym sposobem na pełne skupienie.

T5 spalacz zalety:

zwiększone spalanie tłuszczu o powalające 550%
dobre jakościowo farmaceutyczne składniki
naturalne i bezpieczne składniki
przyspiesza metabolizm
dodaje energii
stymuluje proces termogenezy
poprawia koncentracje
poprawia wydolność w sporcie
udowodnione, że jest skuteczny- średnio 2-3kg tygodniowo mniej

T5 spalacz – najskuteczniejsze tabletki na utratę wagi. Są to najmocniejsze i zbadane laboratoryjnie pigułki na utratę wagi. Nie jest to kolejny, niedziałający spalacz tłuszczu. Gdy zapoznasz się z T5 Fat Burners, zrozumiesz jakie korzyści mogą ci przynieść te tabletki. Opierają się na innowacji – termogenicznym spalaniu tłuszczu. Składniki T5 Fat Burners dostarczają ciału naturalnej stymulacji, której brakuje wielu z nas. Ludziom z szybkim tempem metabolizmu trudno przytyć, ponieważ ich ciało jest naturalnie przystosowane do spalania dużej ilości tłuszczu. Wielu z nas potrzebowałoby pomocy w pobudzeniu metabolizmu, ponieważ większość z nas ma z natury wolną przemianę materii. T5 Fat Burner sam się tym zajmie, nie będziesz musiał/a ciężko ćwiczyć.

Tak, to ten sam produkt który zawojował rynek fitness i kulturystyki! Teraz oferujemy go wam, abyście mogli doświadczyć jego bezkonkurencyjnej skuteczności, którą wielu chciałoby zachować w sekrecie. Możecie także doświadczyć spalania tłuszczu, lepszej przemiany materii i zastrzyku energii. Wszystkie składniki są w 100% naturalne i bezpieczne, aby poprawić metabolizm i utrzymywać go na wysokim poziomie. Jest to bardzo ważne, ponieważ pomaga to spalić więcej niż połączenie diety i ćwiczeń. Wszystkie składniki zostały dokładnie dobrane i przebadane pod kątem potrzeb ciała. Składniki nie są szkodliwe i nie powodują efektów ubocznych. Każdemu kto potrzebuje trochę pomocy w spalaniu tłuszczu, to mu zagwarantuje.

Spalacz T5 skład:

EPH 30 MG
CAFFEINE 250 MG
ASPIRIN 150 MG

Dawkowanie spalacz T5:
1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

 • maciej
  Testowałem Hellfire a później to cudo. T5 zaskoczyła mnie pozytywnie, temperatura ciała poszła w górę, pot leci z czoła więc działa jak napisali.  
 • Mike
  Brałam po 1 kapsułce dziennie i jestem zadowolona, drugą paczkę kupiłam mężowi. Parę kilo w miesiąc bez diety. SUKCES!
 • Sabina
  Zamówiłem rano i na następy dzień kurier zapukał po południu. Łyknąłem przed treningiem czyli jakoś o 20, wszystko spoko tak jak ludzie mówią o działaniu ale do 3 nie mogłem zasnać... a na rano do roboty więc przed pracą kolejna kapsułka i to mnie uratowało :D Polecam nie jeść na wieczór :)

Podobne produkty

Monster Burner
Monster Burner Pozostałe

Spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym

139,00 zł

Black Mamba WERSJA USA
Black Mamba WERSJA USA Pozostałe

Oryginalna Black Mamba z USA

149,00 zł

Hell Fire WERSJA USA
Hell Fire WERSJA USA Pozostałe

Oryginalny spalacz Hell Fire z USA

169,00 zł

ECA Gold
ECA Gold Pozostałe

Najlepszy spalacz od Eca Gold

169,00 zł