• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Vita-Min Olimp 60 kaps

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Wpływa na regenerację i ochronę wątroby oraz prostaty

Cena 29 zł

Charakterystyka produktu: VITA-MIN Multiple Sport ® – to kompleks witamin (Vita-Plex ®) wzbogacony o specjalne ekstrakty (HEPA-PROST DETOX ®), które wpływają na regenerację jak i ochronę wątroby oraz prostaty. W środku znajdziemy również drugą kapsułkę (Chela-Min ®), z wysoko przyswajalnymi , najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie chelatów aminokwasowych, dostarczanych od firmy ALBION®. Całość, czyli Vita-Plex ® oraz Chela-min ® tworzą unikalną kompozycję, która zapewnia zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obciążonego ciężkim wysiłkiem fizycznym.

Pokarm jest źródłem budulca (białka) jak i energii (cukry oraz tłuszcze). Nie tylko one są potrzebne, żeby nasz organizm rozwijał się prawidłowo. Potrzebna jest również cała gama innych mikroskładników pokarmowych – witaminy, minerały i substancje o działaniu zbliżonym do witamin.

Według badań naukowych systematyczne uzupełnienie sportowej diety w:

– witaminy i chelatowane składniki mineralne ułatwia rozwój zdolności wysiłkowych.

– flawonoidy i terpenoidy z miłorzębu japońskiego i owoców cytrusowych usprawnia krążenie krwi, zwiększając koncentrację i wydolność psychoruchową oraz eliminując wolne rodniki.

– flawonolignany z ostropestu plamistego wspomaga prawidłową czynność wątroby, umożliwiając właściwe wykorzystanie składników budulcowych i energetycznych pożywienia.

– polifenole i fitosterole z palmy sabałowej, dyni i pokrzywy wspomaga czynności układu hormonalnego, związane z mechanizmami adaptacji wysiłkowej.

– kwas alfa liponowy ALA wspomaga czynności wątroby, ułatwia wnikanie składników energetycznych do tkanki mięśniowej oraz ich metabolizm z pozyskaniem energii użytecznej

– Piperyna (Bioperine®) z pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie z przewodu pokarmowego wszystkich składników pokarmowych w tym aktywnych składników preparatu.

Dawkowanie:

Stosuj1 kapsułkę VITA – PLEX ® oraz 1 kapsułkę CHELA-MIN ® raz dziennie po głównym posiłku.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  • simon
    Czytałem opinie, ze mocz ma inny kolor podczas stosowania ale u mnie tak nie ma. Kapsułki sporej wielkości ale łatwo się łyka, 2 dziennie to nie horror wiec spokojnie.  

Podobne produkty

LIFE PAK 180g 6PAK NUTRITION

Kompleks witamin i minerałów, a także naturalne wyciągi roślinne

39 zł

Omega-3T Genius Nutrition

Najbardziej biodostępna forma kwasów tłuszczowych omega-3

69 zł

ROSE HIPS Fitomax

Rose Hips jest suplementem diety zawierającym ekstrakt z dzikiej róży

50 zł

SAW PALMETTO Fitomax

Preparat Saw Palmetto to suplement zawierający ekstrakt z palmy sabałowej

50 zł