• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Vita-Min Olimp 60 kaps

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 60 kapsułek

Wpływa na regenerację i ochronę wątroby oraz prostaty

Cena 26,90 zł

Charakterystyka produktu: VITA-MIN Multiple Sport ® – to kompleks witamin (Vita-Plex ®) wzbogacony o specjalne ekstrakty (HEPA-PROST DETOX ®), które wpływają na regenerację jak i ochronę wątroby oraz prostaty. W środku znajdziemy również drugą kapsułkę (Chela-Min ®), z wysoko przyswajalnymi , najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie chelatów aminokwasowych, dostarczanych od firmy ALBION®. Całość, czyli Vita-Plex ® oraz Chela-min ® tworzą unikalną kompozycję, która zapewnia zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obciążonego ciężkim wysiłkiem fizycznym.

Pokarm jest źródłem budulca (białka) jak i energii (cukry oraz tłuszcze). Nie tylko one są potrzebne, żeby nasz organizm rozwijał się prawidłowo. Potrzebna jest również cała gama innych mikroskładników pokarmowych – witaminy, minerały i substancje o działaniu zbliżonym do witamin.

Według badań naukowych systematyczne uzupełnienie sportowej diety w:

– witaminy i chelatowane składniki mineralne ułatwia rozwój zdolności wysiłkowych.

– flawonoidy i terpenoidy z miłorzębu japońskiego i owoców cytrusowych usprawnia krążenie krwi, zwiększając koncentrację i wydolność psychoruchową oraz eliminując wolne rodniki.

– flawonolignany z ostropestu plamistego wspomaga prawidłową czynność wątroby, umożliwiając właściwe wykorzystanie składników budulcowych i energetycznych pożywienia.

– polifenole i fitosterole z palmy sabałowej, dyni i pokrzywy wspomaga czynności układu hormonalnego, związane z mechanizmami adaptacji wysiłkowej.

– kwas alfa liponowy ALA wspomaga czynności wątroby, ułatwia wnikanie składników energetycznych do tkanki mięśniowej oraz ich metabolizm z pozyskaniem energii użytecznej

– Piperyna (Bioperine®) z pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie z przewodu pokarmowego wszystkich składników pokarmowych w tym aktywnych składników preparatu.

Dawkowanie:

Stosuj1 kapsułkę VITA – PLEX ® oraz 1 kapsułkę CHELA-MIN ® raz dziennie po głównym posiłku.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  • simon
    Czytałem opinie, ze mocz ma inny kolor podczas stosowania ale u mnie tak nie ma. Kapsułki sporej wielkości ale łatwo się łyka, 2 dziennie to nie horror wiec spokojnie.  

Podobne produkty

MAGNESIUM CITRATE + B6 - 120 KAPS
MAGNESIUM CITRATE + B6 - 120 KAPS 7Nutrition

Dobrze przyswajalny magnez w formie tabletek oraz dodatkiem witaminy B6

29,00 zł

Sentinel
Sentinel Underground Pharma

Kompletny produkt do maksymalnego wspomagania czynności wątroby

159,00 zł

ROSE HIPS
ROSE HIPS Fitomax

Rose Hips jest suplementem diety zawierającym ekstrakt z dzikiej róży

50,00 zł

NAC 200g
NAC 200g Pozostałe

Wysokiej jakości acetylowana forma L-cysteiny

59,00 zł