VPX Redline

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 100 kapsułek

Pposiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku

Cena 189,00 zł

Charakterystyka produktu: to jeden z najciekawszych składowo spalaczy na rynku, trój-fazowa mieszanka, która dopala procesy termogenezy i energogenne w stopniu w jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

VPX Redline to ultra nowoczesny spalacz tłuszczu, który posiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku. jego działanie opiera się o trzy podstawowe fazy.

Sprawdź tylko to szokujące naukowe odkrycie od VPX RedLine – jest to jedyny matrix zaprojektowany w celu niszczenia tłuszczu poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Poprzez dreszcze organizm spala ogromne ilości energii, magazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej, mając za główny cel utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała.

Ale to nie wszystko! Oprócz dreszczy będziesz wręcz zalewał się potem będącym odpowiedzią na silne procesy termogeniczne w twoim organizmie. Połączenie tych dwóch mechanizmów działania pozwala na osiągnięcie niespotykanych dotąd wyników w redukcji tkanki tłuszczowej!

Kolejną fazą jest podkręcanie metabolizmu dzięki któremu będziesz spalał ogromne ilości zalegającego tłuszczu który odkłada się przy wysoko weglowodanowej diecie. Czemu tak się dzieje ? Ponieważ weglowodany to przede wszystkim cukry ,a te podnoszą poziom insuliny najbardziej anabolicznego hormonu w ludzkim organizmie ,lecz jest tez on niestety anaboliczny dla tłuszczy VPX Redline ma za zadanie przyśpieszyć przemianę materii i tym samym zapobiega odkładaniu się tłuszczu.

Dawkowanie:
1 do 2 kapsułek rano na czczo. Kolejną porcję 1 do 2 kapsułek przyjmować przed treningiem, jednak nie wcześniej niż po upływie siedmiu godzin.

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

  • Julita
    Ciężko dostać jeszcze działającego Redline ale się udało! Polecam Mirki

Podobne produkty

CLA PURE 1000 90 CAPS
CLA PURE 1000 90 CAPS USN

Szybka poprawa formy oraz redukcja tkanki tłuszczowej

69,00 zł 55,20 zł

Lipo GN
Lipo GN Genius Nutrition

Silny wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy

89,00 zł 71,20 zł

Phen4drine
Phen4drine APS

Stworzony do walki z nadprogramowymi kilogramami

149,00 zł 119,20 zł

Hi-Tech Synadrene
Hi-Tech Synadrene Pozostałe

Hamuje łaknienie, o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii

189,00 zł