• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

VPX Redline

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 100 kapsułek

Pposiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku

Cena 189,00 zł

Charakterystyka produktu: to jeden z najciekawszych składowo spalaczy na rynku, trój-fazowa mieszanka, która dopala procesy termogenezy i energogenne w stopniu w jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

VPX Redline to ultra nowoczesny spalacz tłuszczu, który posiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku. jego działanie opiera się o trzy podstawowe fazy.

Sprawdź tylko to szokujące naukowe odkrycie od VPX RedLine – jest to jedyny matrix zaprojektowany w celu niszczenia tłuszczu poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Poprzez dreszcze organizm spala ogromne ilości energii, magazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej, mając za główny cel utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała.

Ale to nie wszystko! Oprócz dreszczy będziesz wręcz zalewał się potem będącym odpowiedzią na silne procesy termogeniczne w twoim organizmie. Połączenie tych dwóch mechanizmów działania pozwala na osiągnięcie niespotykanych dotąd wyników w redukcji tkanki tłuszczowej!

Kolejną fazą jest podkręcanie metabolizmu dzięki któremu będziesz spalał ogromne ilości zalegającego tłuszczu który odkłada się przy wysoko weglowodanowej diecie. Czemu tak się dzieje ? Ponieważ weglowodany to przede wszystkim cukry ,a te podnoszą poziom insuliny najbardziej anabolicznego hormonu w ludzkim organizmie ,lecz jest tez on niestety anaboliczny dla tłuszczy VPX Redline ma za zadanie przyśpieszyć przemianę materii i tym samym zapobiega odkładaniu się tłuszczu.

Dawkowanie:
1 do 2 kapsułek rano na czczo. Kolejną porcję 1 do 2 kapsułek przyjmować przed treningiem, jednak nie wcześniej niż po upływie siedmiu godzin.

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

  • Julita
    Ciężko dostać jeszcze działającego Redline ale się udało! Polecam Mirki

Podobne produkty

THRASH
THRASH Warrior Labs

Mega dawka czystej energii prosto w mięśnie

169,00 zł 135,20 zł

Adipokill
Adipokill Warrior Labs

Energia, spalanie tłuszczu i utrata wagi to zalety Adipokill

169,00 zł

CLA GREEN TEA 90'S
CLA GREEN TEA 90'S USN

Doskonale wspiera walkę z cellulitem

69,00 zł

ECA Gold
ECA Gold Pozostałe

Najlepszy spalacz od Eca Gold

169,00 zł