• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Whey X5

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 2,5kg

Pełnowartościowa odżywka białkowa z wysoką zawartością BCAA

Cena 219,00 zł

Genius Whey-X5 to pełnowartościowa odżywka białkowa z wysoką zawartością BCAA. Stworzona została z myślą o budowie i utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Przyspiesza szybkie wchłanianie izolatu białka serwatkowego i koncentratu białka. Dzieje się tak za sprawą lepszego profilu aminokwasowego i dużej ilości zawartych w produkcie aminokwasów BCAA. Genius Nutrition do produkcji swoich suplementów wykorzystuje białko najlepszej jakości, które cechuje się błyskawicznym wchłanianiem i trawieniem; dodatkowo wspomagane jest przez Digezym (opatentowane enzymy trawienne pomagające organizmowi na lepiej i wydajniej wykorzystywać trawione białko). Ponadto Whey-X5 to jedno z najsmaczniejszych białek serwatkowych na rynku. Dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze, które przyspieszają rozwój mięśni.

Co dokładnie zawiera Genius Whey-X5?

Produkt jest koncentratem serwatkowym białek oraz izolatem białka serwatkowego. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że otrzymany jest metodą naturalnej filtracji – zawiera wysoki procent niezbędnych aminokwasów (tych, których organizm nie wytwarza). Białko serwatkowe jest z kolei najbogatszym źródłem aminokwasów i leucyny. Naukowcy odkryli pewną zależność: gdy poziom leucyny we krwi jest wysoki, zwiększa to równolegle syntezę białka. Badania wykazały, że białko serwatki spożywane przed lub po wysiłku fizycznym zwiększa również tempo syntezy białek mięśniowych. Białko serwatkowe szybko się wchłania i zawiera więcej leucyny niż inne źródła białka. Regularne jego stosowanie pomaga w utrzymaniu pożądanej masy mięśniowej w połączeniu z ćwiczeniami.

Inną zaletą Genius Whey-X5 jest Natural Flavour. To formuła zawiera wyłącznie naturalne smaki, bez sztucznych barwników. Produkt słodzony jest tylko bezpiecznymi słodzikami takimi jak stewia i sukraloza.

Białko serwatkowe zawarte w Whey-X5 pomoże zwiększyć ilość spalanych kalorii nie tylko podczas treningu, ale również po nim (nawet do 24 godzin!). Ponadto poprawi ukrwienie i odżywienie mięśni. Spożyte po wysiłku fizycznym powoduje zahamowanie procesu katabolicznego oraz maksymalną regenerację ciała. Porę przyjmowania możesz wybrać sobie sam, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji. Pamiętaj o tym, że suplementacja odżywką białkową pomiędzy posiłkami to cenne uzupełnienie diety – dostarcza mięśniom solidną dawkę niezbędnych dla prawidłowego rozwoju mięśni aminokwasów. Aby urozmaicić sobie codzienną dawkę białka możesz dodać do niego trochę mrożonych lub świeżych owoców, mleka kokosowego, zbóż, jogurtu naturalnego lub innych węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

WARRIOR GOLD WHEY
WARRIOR GOLD WHEY Warrior Labs

Najlepsze białko na rynku od Warrior Labs

139,00 zł

Iso Whey Zero
Iso Whey Zero BioTech USA

84% WPI wysokiej jakości, bez tłuszczu i cukru

54,90 zł

iWhey
iWhey Genius Nutrition

iWhey to najwyższej jakości białko serwatkowe

189,00 zł

DIET FUEL ULTRALEAN
DIET FUEL ULTRALEAN USN

Wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego

79,00 zł