Johimbina HCL Palmas 10mg

  • Producent: Pozostałe
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 100 tabletek

Oryginalna johimbina HCL 100 tab.

Cena 99,00 zł

Charakterystyka produktu: Johimbina HCL – jest substancją, która może okazać się pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonów pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Dzięki Johimbinie HCL można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. „uparty tłuszcz”

Utrata tkanki tłuszczowej szczególnie z takich rejonów jak brzuch, uda, pośladki
Wzrost libido
Zwiększenie wydolności, wzrost energii

Spalacz Palmas to suplement stworzony z myślą o ludziach, którzy w krótkim czasie chcą poprawić estetykę swojej sylwetki, poprzez redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej, suplement zawiera najbardziej efektywną substancję spalającą uporczywy tłuszcz i zwiększającą libido.

Palmas ułatwia spalanie tłuszczu poprzez blokowanie receptorów alfa. Palmas blokuje receptory alfa. Gdy receptory alfa nie są zablokowane zmniejszają spalanie tłuszczu. Dzięki Palmas można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. „uparty tłuszcz”.

Palmas HCL jest farmakologiczną postacią alkaloidu. Jako jedyna substancja spalająca zbędny tłuszcz wykazuje zdolność do modelowania sylwetki w konkretnych miejscach. Palmas świetnie nadaje się do spalania tzw. „uporczywego tłuszczu” jak brzuch (oponka), uda, czy pośladki.

Zażycie Johimbiny 10mg na 30-45 minut przed stosunkiem powoduje zwiększony napływ krwi do narządów płciowych, a co się z tym wiąże erekcję. Dzięki temu johimbina umożliwia odbycie stosunku seksualnego. U niektórych osób dodatkowo powoduje ona podniesienie nastroju, pojawienie się wesołości oraz wzrost libido. U niektórych osób dodatkowo zgłaszano uwrażliwienie skóry na bodźce dotykowe, co wzmocniło odczuwanie doznań seksualnych. Działanie johimbiny utrzymuje się dwie do czterech godzin.

  • amelia
    Klasyczna joszka, Palmas działa jak zawsze. Dodam tylko, że libido w górę, dobre dla kobitek :D

Podobne produkty

Monster Burner
Monster Burner Pozostałe

Spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym

139,00 zł

THRASH
THRASH Warrior Labs

Mega dawka czystej energii prosto w mięśnie

169,00 zł 143,65 zł

Lipo GN
Lipo GN Genius Nutrition

Silny wielofazowy produkt termogeniczny i lipotropowy

89,00 zł

Animal Cuts
Animal Cuts UNIVERSAL

8 synergicznie działających kompleksów substancji aktywnych

139,00 zł